Yaklaşık 2 yıllık özel bir oyuncu olarak, 1.8 güncellemesinin hayal kırıklığına uğrayacağından korktum. Bu oyunu harika yapmak için dev'e tam anlamıyla verilen mükemmel fikir ve önerimiz vardı. Hayal kırıklığına uğrayacağım ama bu düzeyde değil bekliyordum.

Yeterince olanları tamamen anlıyorum ve 1.8 ile "teklif" edilen şeyi bir kez gördüler, oyunu silip çıktıklarını söylediler.

Bu oyunda çok fazla zaman harcadım ve neredeyse orada da varım ama biraz daha devam ediyorum. Bu 25 Ağustos Cumartesi günü saat 11.59'da oyunu sileceğim veya silineceğim. Doğrudan geliştiricilere sorulan soruların bir listesi var ve cevaplanmıyorsa başka seçeneğim kalmadı ancak bu oyunun artık bittiğini kabul etmek ve devam etmek için zamanı geldi. Oyuncular daha iyi hak ediyor ve artık devs'in ayağa kalkıp yaptıklarına bakma zamanı geldi.

1) Neden Gümrükte takım seçimi yok?
2) En iyi görünüşlü oyunu yapmaya devam etme planları, zayıf bağlantı ve oyun pahasına daha iyi gözüküyor mu?
3) Birden fazla çöküş hatası düzeltildiğinde tam olarak ne düzelttiler?
4) Neden serbest bırakmadan önce güncellemeleri ve silahları test etmeye devam ediyorlar?
5) Neden yeni haritalar çıkardı?
6) Neden yeni oyun modları serbest bırakmıyorlar?

BİR ŞEKİLDE DEĞİŞİKLİK GEREKTİĞİNİ BEKLİYOR ve en kısa zamanda DEĞİŞTİRMEYE GEREKİYOR. SIRALI MATCHES DOLDURMAK İÇİN DAHA İYİDİR VE ETKİNLİKLER BOŞ OLDU. BU, OYUNUN ÖLÜMÜNE YÖNELİK DOĞRUDAN İŞARETTİR. ŞİMDİ VEYA ASLA.